Nie zwlekaj!

Masz nie mniej niż 10 a nie więcej jak 19 lat? Zapisz się na bezpłatne warsztaty! Zaczynamy w tym roku a kończymy w 2022. Poznasz podstawy programowania oraz tajniki fotografowania, filmowania i montażu. Druk 3D - to nic trudnego. Stworzysz swoje pierwsze projekty elektroniczne z wykorzystaniem mikrokomputerów Raspberry Pi i Arduino. Wezmiesz udzial w godzinie kodowania, Hackatonie oraz w Code week! Nie musisz zapisywać się na wszystkie warsztaty! Może odkryjesz swoja przyszłą pasję? Nie wahaj się dołącz do nas!

W 2021 roku przeprowadzimy:

Warsztaty z programowania

wprowadzenie „od zera” do języka programowania Python. Na tych zajęciach uczestnicy zapoznają się z komendami, strukturą języka Phyton. Podzieleni na grupy napiszą własne programy.

Warsztaty z programowania

Poznanie systemu Linux w odmianach Raspian.

Warsztaty z programowania

Wstęp do klasycznego programowanią strukturalnego (C), jak również obiektowe (C++/Java/C#).

Warsztaty z elektroniki cyfrowej- podstawy

Poznanie budowy i zasad działania komputera. Dowiedzą się co to są bity, bajty oraz kod BCD. Na warsztatach zbudują proste urządzenia elektroniczne, generatory, wyłączniki stabilne i bistabilne oraz wyświetlacze LED nauczą się dzięki eksperymentom myślenia zero jedynkowego.

Warsztaty z montażu filmu

Zmontujemy indywidualne filmy o przebiegu warsztatów, poznamy programy do montażu bezpłatne i komercyjne, wykonamy krótkie filmy z napisami, przejściami i lektorem.

By wziąć udział  w warsztatach   >>>

Wszystko za 100 zł.
Animowany licznik