Zwycięstwo w dwóch kategoriach.

S3ktor

Z wielką radością spieszymy poinformować, że nasza akcja “Malarze Podwórkowi – Stop Bazgrołom” zdobyła dziś nagrodę konkursu na najlepszą inicjatywę pozarządową Konkurs S3KTOR 2019 w aż dwóch kategoriach:

🏆 S3KTOR Aktywizujący
“Projekt, który doceniła kapituła, może być realizowany na każdym osiedlu i w każdym mieście. Jest przykładem działalności mieszkańców w celu uporządkowania wspólnej przestrzeni, która przez zbyt wielu traktowana jest jako niczyja. Sprzeciw mieszkańców wobec mowy nienawiści.”

🏆 Nagroda serwisu warszawa.ngo.pl
“Za nieszablonowe, inspirujące wykorzystanie Dnia Wagarowicza i Dnia Walki z Dyskryminacją Rasową do aktywnego włączania młodzieży i dorosłych w praktyczne działania przeciw mowie nienawiści i na rzecz piękniejszej Warszawy.”
Naszym reprezentantem przy odebraniu nagrody jest Fundacja Jeden Muranów – to właśnie ona 4 lata temu rozpoczęła akcję zamalowywania bazgrołów na Zachodnim Muranowie. Jednak bez pomocy wszystkich Partnerów naszego Przepisu na Muranów, Poniatówki – V LO w Warszawie oraz Porozumienia Dla Pragi rozprzestrzenienie się tej akcji po całej Warszawie nie byłoby możliwe.
W zwalczaniu bazgrołów nie powiedzieliśmy jednak jeszcze ostatniego zdania. Czekajcie na nasze kolejne akcje!