TEATR KATARYNKA
TEATR KATARYNKA

O TEATRZE

Teatr Katarynka to muzyczny teatr objazdowy dla dzieci, autorskie spektakle, zawodowi aktorzy i spełnianie marzeń. Jego misją jest rozpalanie dziecięcej wyobraźni oraz inspirowanie do zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Poprzez spektakle aktorzy wskazują, jak przez odważną postawę być odpowiedzialnym i inteligentnym przedstawicielem młodego pokolenia.

“Poszerzamy horyzonty, uczymy jak nawiązywać nowe relacje i przyjaźnie oraz wskazujemy jak wspólnie osiągać cele. Pokazujemy, jak ważną dziedziną życia jest sztuka – już od najmłodszych lat rozwoju każdego człowieka. Każdy nasz spektakl jest interaktywny, aktorzy wciągają widzów w fabułę, dzieci w czasie spektaklu wspólnie z aktorami tańczą i śpiewają, bardzo się angażują w bajkę. Przywozimy własną scenografię, rekwizyty, mamy wspaniałe kostiumy.” – mówi o sobie teatr. 

Podczas występów Katarynki występują zawodowi aktorzy, których na co dzień można zobaczyć na dużych scenach. Wszystko to sprawia, że przedstawienie jest wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. Aktorzy Katarynki mają olbrzymie doświadczenie, zagralili już bowiem ponad półtora tysiąca spektakli, co sprawia, że mają doskonały kontakt z dziećmi. 

SPEKTAKL TEATRALNY - MORSKIE OPOWIEŚCI

To opowieść, która pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Teatr Katarynka uczy dzieci jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, zdradza tajniki żeglarstwa. Meteorolog Krabs pokazuje jak przepowiadać pogodę z chmur. Podczas spektaklu wszyscy widzowie wraz z załogą będą uczestniczyć w przeciąganiu liny. Będzie również interaktywna lekcja z ratownikiem WOPR. Na zakończenie dzieci otrzymają kolorowanki, tak aby na dłużej zapamiętały bajkowe morały.